Logged in as Pe OnlyBestial

JoculMeu

Dark Assasin - www.OnlyBestial.Ro

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
www.OnlyBestial.Ro » Cs.OnlyBestial.Ro » - Cereri De UnBan » Dark Assasin (UnBan)
Dark Assasin
bikerDate: Thursday, 2009-03-26, 7:43 PM | Message # 1
Private
Group: Membru BesTiaL
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Salut! am si eu o problema !!aseara la ora 19 30 am primit ban 2222 min de la hack pt motiv de wall dar eu nu aveam si eu nici macar poze nu mia facut !!!! Nu mi se pare corect sa iau ban fara dovada!! in fine mada aseara mi a scos banul si de dimineata nici bine nu m-am conectat si am primit ban pt k aseara am avut q el niste replici mai dure q el pe messenger si a zis k nu mia sunt in clan si sa scot tagul!dar lam intrebat pe mada si mia zis k am ramas in clan pe langa toare astea el mia zis k vorbeste cu toti admini sa ma baneze cum intru !!! Eu ce fac aqm .......Dak considerati k ca am dreptate..VA rog scotetimi banul dak considerati k am gresit nu l scoateti!!!! Va multumesc!!!!
 
An[A]kYnDate: Friday, 2009-03-27, 3:30 AM | Message # 2
An[A]kYn
Group: Membru BesTiaL
Messages: 59
Awards: 0
Reputation: -1
Status: Offline
Salut .. numai folosii limbaj de chat !
in primu rand.. trebuie sa vorbesc cu HAcKeR sa vad ce pot face
cred ca hack a incarcat regula nr 2. "Nu da BAN FARA DOVADA"
pentru asta o sa iau masuri asupra lui ..
daca asi fii in locu tau , imi dau seama .. te rog pentru inceput, sa fia ultima oara , spune-mi IP-uL tau sa te scot UnBana , iar incearca sa fii cat mai buni cu ceilalti ...................
Asta incerc .. dar inca ceva... Dovezi? Poze? Mesaj ? ceva?
sa vedem situatia ! pana atunci Bafta Pe OnlyBestial ! smile wink


Nu Dau Autografe:))
 
www.OnlyBestial.Ro » Cs.OnlyBestial.Ro » - Cereri De UnBan » Dark Assasin (UnBan)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024