Logged in as Pe OnlyBestial

JoculMeu

RecLaMaTie - www.OnlyBestial.Ro

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
www.OnlyBestial.Ro » Cs.OnlyBestial.Ro » - Reclamatii - » RecLaMaTie
RecLaMaTie
DjnameeDate: Friday, 2009-03-06, 9:11 PM | Message # 1
Private
Group: Membru BesTiaL
Messages: 2
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
am si eu o simpla reclamatie in potriva lui Hecker ...........nas avea nimic cu el dar am 2 lucruri :

1 nu stie sa foloseasca un admin da ban aiurea ex: un player e afk el in loc sa dea slay / kick da direct ban permanent ..... vede ca nu-i convine numele playerului ban permanent ..... cred ca e singura comanda pe care o stie amx_ban (amx_banmenu -comanda pt incepatori :) cine se simte inseamna ca e incepator )
2 e unu dintre codati care nar trebui sa aiba acces pe sv are wall 100% (parerea mea acum fiecare ce crede)

dupa parerea mea ar trebui sa fie mai respectos ....... sa stie regulile adminilor ...... sa respecte regulile ...........si sa renunte la wall (parerea e personala)

rog sa nu se supere nimeni astai parerea mea daca nui adevarat imi cer scuze dar daca e adevarat ce e mai sus sa se aplice ce considera ownarul ca e mai bn

as vrea sa nu se supere <<<daca se supara inseamna ca e adevarat ce scrie mai sus >>> sper ca ramane in clan

respecta admini .......... respecta playeri ............ respectal pe RoXoR

JUCATI FARA COANDE

 
HAcKeRDate: Friday, 2009-03-06, 9:41 PM | Message # 2
Private
Group: Membru BesTiaL
Messages: 3
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
1.nam dat permanet la niciunu care e afk nici macar ban
2.le dau blind si ii prind codati fara sa stie restu playerilor ca io iam dat blind
3.nu miai zis sai fac poze la ala care e codat tongue


.................
 
www.OnlyBestial.Ro » Cs.OnlyBestial.Ro » - Reclamatii - » RecLaMaTie
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024